Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Alena

• Hladký povrch kapsúl
  • Dávkovanie
  • Absencia vône a chuti
  • Veľkosť kapsúl

Kapsuly sú balené v praktickej fľaštičke, za čo som veľmi rada, sú väčšie, ale majú hladký povrch, takže som nemala problém s prehĺtaním. Nemajú žiadnu vôňu ani chuť. Užívanie dvoch kapsúl denne je optimálne a zvládnuteľné. Za necelý mesiac užívania som na sebe nezaznamenala žiadne výrazné zmeny.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Balenie

Balenie jednoduché, klasická dóza, dávkovanie jedna kapsula denne.
Zatiaľ na sebe moc výsledky nepozorujem, používam necelý mesiac a asi je to málo, snáď sa výsledky čoskoro dostavia.
Obsahuje šípkový extrakt.
Môžu aj tehotné a dojčiace ženy, je vhodný aj pre vegánov a vegetariánov

Overený zákazník Testuj.to Alena

• Obal
  • Veľké kapsule
  • Mierny zápach ale nič hrozné

Dizajn obalu sa mi páči. Prekvapilo ma, že fľaša je sklenená a nie plastová, na čo som pri vitamínoch zvyknutá. Síce je to menej praktické do kabelky skrz rozbitie, ale zase šetríme planétu od plastov ? Kapsuly sú dosť veľké aj pre mňa, pre syna nepredstaviteľné, bohužiaľ. Takže hoci môžu užívať aj deti od šiestich rokov, pochybujem, že sa im takéto veľké kapsule budú dobre prehĺtať ? užívala som dve kapsule denne a žiadne veľké zmeny som si nevšimla ? prvú kapsulu som skúsila rozhrýzť skrz chuť, bola nijaká, ale potom som nemohla prehltnúť zvyšok kapsuly ?? tak potom som ich radšej prehltla celé ?

• Dizajn obalu
  • Obohatenie vitamínom E
  • Žiadna pachuť rybiny
  • Veľkosť kapsúl

Krásny a jednoduchý dizajn týchto doplnkov stravy. Kapsuly boli pomerne veľké (bežná veľkosť rybieho oleja), takže by som určite neodporúčala užívanie pre menšie deti.
Za mňa úplná spokojnosť. Ako nemilovník rýb je to pre mňa ideálny spôsob, ako si doplniť omega 3. A skvelým plusom Beggs Omega 3 je, že je obohatený aj o vitamín E.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• vegánske zloženie
  • vyrobené v ČR
  • ideálna veľkost kapsle
  • vhodne pre tehotné ženy

Doplnok stravy Beggs Iron bisglycinate som začala užívať v tehotenstve na posilnenie vlasov a nechtov a pri boji proti vyčerpanosti a ospalosti. Od kedy som začala užívať tento výživový doplnok som menej unavená a pri chôdzi sa menej zadychavám. Úžívanie železa je pre mňa dôležite aj z hľadiska správneho vývoja môjho dieťaťa. Kapsle od Beggs majú vegánske zloženie, sú vyrobené v ČR a veľkosť kapsle je ideálna na prehľtanie.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Dávkovanie
  • Zloženie
  • Vôňa kapsúl - vonia mi ako seno

Na týchto vitamínoch ma oslovilo najmä ich zloženie a dávkovanie. Veľmi mi vyhovuje, že sa užíva len jedna kapsula. Kapsuly sa ľahko prehĺtajú, sú strednej veľkosti. Sklenená fľaša je praktická, jej tmavé sklo chráni kapsule pred znehodnotením. Dizajn by som povedala, že nenadchne - neurazí. Som dlhodobo dojčiaca matka a po 2,5 roku sa občas začínam cítiť naozaj " vycucano". Po užívaní tabliet som pociťovala menšiu únavu, netočí sa mi tak často hlava a celkovo som čulejšia, čo veľmi oceňujem.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• žiadna rybia pachuť
  • veľkosť kapsúl

Omega 3 od Beggs mi vyhovuje, veľkosť kapsúl je tak akurát a dobre sa prehĺtajú. Oceňujem, že rybí olej je zo sardiniek. Po zapití necítim žiadnu hnusnú rybiu pachuť, takže užívanie je bez problémov. Na viditeľné výsledky si ešte musím počkať, ale počas užívania sa cítim dobre.

• Nemusí sa užívať nalačno
  • Bez lepku a laktózy
  • Vegan
  • Veľkosť kapsúl

Účinky kapsúl sú viditeľné už po prvom týždni užívania, viac energie a menej únavy. Navyše nespôsobujú tráviace ťažkosti a je možné užívať kapsule v priebehu dňa. Kapsuly neobsahujú lepok a laktózu. Naozaj veľmi dobrá varianta doplnku stravy a dodania železa do organizmu.

Overený zákazník Testuj.to Klára

• Balenie produktu
  • Pri každodennom používaní zápcha

Veľmi príjemne ma prekvapilo kvalitné balenie v sklenenej fľaši s kovovým uzáverom. Kapsuly sú na prehltnutie príjemne malé. Pri užívaní prípravku mi prišlo, že som menej unavená, snáď to nebol len placebo efekt :). Určite odporúčam vyskúšať.

Overený zákazník Testuj.to Klára

• Množstvo akurát
  • Prehĺtajú sa dobre
  • Väčšia tableta

Veľmi dobre ich znáša, napriek tomu, že z iných cítim rybacinu. Tieto sú skvelé a zápach rýb nie je cítiť. Dobre sa prehĺtajú, aj keď je kapsula väčšia. Balenie je dostatočne veľké a množstvo je super. Celkový pocit je výborný a myslím, že naozaj zaberajú. Všetkým vrelo odporúčam

Jamieson Glukózamín Chondroitín MSM 1300 120 tabliet

Jamieson Glukózamín Chondroitín MSM 1300 120 tabliet

Overený zákazník Jamieson Miroslav

Zakúpený v Jamieson

• účinný na liečbu artrózy kolena

Produkt neužívam prvýkrát a pomohol mi zmierniť bolesti v kolene (pokročilá artróza) preto odporúčam jeho užívanie v podobných prípadoch. Výrobok je svojimi účinkami porovnateľný napr. s prípravkom Arthro Forte od firmy BioTech USA, ktorý patrí medzi špičkové výrobky pre športovcov.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• Vysoký obsah omega
  • Veľké kapsule

Kapsuly sú veľké a neviem si predstaviť, že by som ich dával piť deťom, dokonca aj niektorí dospelí s nimi budú mať problém. Obsahujú veľké množstvo omega, a tak určite prispievajú k zdraviu. Som spokojný a môžem odporučiť. Obal je pekný a má praktické odlepovacie informácie na etikete, ktoré nestratíte.

Overený zákazník Testuj.to Kamila

Zakúpený v Testuj.to

• Nie je cítiť žiadnu rybinu

Kapsule sme vyskúšali doma všetci. Som odporca rybieho oleja, ktorý cítim všade som išla do výzvy s odporom. Ale bola som milo prekvapená, že po rozpustení v žalúdku necítim nič, ako som sa cítila u iných kapsúl, keď sa rozpustili. Vrelo odporúčam aj tým, ktorí nemajú radi rybiu pachuť.

• prírodné zloženie
  • bez alergénov
  • vyrobené v ČR
  • balenie
  • veľkosť kapsúl

Kapsuly Beggs Omega-3 sú v peknom dizajnovom obale v tmavej sklenenej fľaši so šrobovacím závitom. Po otvorení je z obsahu balenia cítiť rybinu. Jednotlivé kapsuly mi však prišli bez chuti a zápachu. Kapsuly sú pomerne veľké, ale pomerne ľahko sa prehĺtajú. Napriek tomu by som uprednostnila menšie kapsuly. Super je, že produkt má čisto prírodné zloženie a je vhodný aj pre tehotné alebo dojčiace ženy. Deti môžu užívať jednu kapsulu od šiestich rokov. Ďalšou výhodou je aj to, že kapsuly neobsahujú lepok, laktózu ani sóju. Pri užívaní som sa cítila dobre, takže vnútorne v pohode :-)

Overený zákazník Testuj.to Andrea

Zakúpený v Testuj.to

• vhodné pre dojčiace matky
  • vhodné pri alergii na kravskú bielkovinu a sóju
  • bez zápachu a pachuti
  • veľké kapsule, ale celkom dobre kĺžu do hrdla

Som dojčiaca mamička, ktorá má dieťa s alergiou na kravskú bielkovinu a sóju, takže veľmi oceňujem zloženie. Páči sa mi, že cez materské mlieko môžem svojej dcére dodať aj omega 3 a EPA+DHA.
Kapsuly sú síce dosť veľké, ale prekvapivo sa ľahko prehĺtajú, nezapáchajú ani nemajú nepríjemnú pachuť, ktorá pri podobných výrobkoch býva.
Páči sa mi aj nádoba, v ktorej kapsule sú - nemám rada hromady obalového materiálu a vytláčanie kapsúl.
Aj keď som zatiaľ nepocítila žiadny účinok, som s doplnkom stravy spokojná a zostanem mu verná.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Jednoduché prehltnutie kapsúl
  • Jednoduchý a zaujímavý dizajn obalu
  • Žiadna zápcha
  • Môže sa používať aj pri dojčení

Po 3 týždňoch užívania železa so šípkovým extraktom na sebe zatiaľ nepozorujem žiadne prevratné účinky. Kapsuly majú príjemnú veľkosť a ľahko sa prehĺtajú. Raz si so mnou dala aj moja 5ročná dcéra a v kľude ju prehltla. Kapsuly nemajú žiadne vedľajšie účinky na tráviaci trakt, ako to býva u železa, takže je to super a najlepšie je, že sa môžu užívať počas dojčenia.

Overený zákazník Testuj.to Hana

• Dizajn obalu
  • Počet tabliet

Kapsuly sa dajú ľahko prehltnúť, veľkosť balenia je tak akurát. Obal vyzerá pekne. Dobré je, že tablety obsahujú aj extrakt zo šípok. Čo sa týka účinkov, myslím, že je krátka doba na vyjadrenie, zatiaľ užívam tablety druhý týždeň. Celkovo však spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Belinda

• jednoduché užívanie
  • bez nepríjemnej pachuti v ústach
  • pomáha pri zvládaní únavy
  • možno užívať aj pri dojčení

S doplnkom stravy Beggs Iron som veľmi spokojná. Kapsuly sa dobre prehĺtajú a nezanechávajú nepríjemnú pachuť v ústach, ako je to v prípade iných doplnkov v tekutej forme. Pomáhajú mi so zvládaním únavy, čo ako matka na materskej naozaj oceňujem. Vo fľaštičke je 100 kapsúl, takže balenie vydrží naozaj dlho.

Overený zákazník Testuj.to Vanesa

• Nedráždi žalúdok
  • Žiadny zápach ani chuť

Doplnok stravy používam len krátko, ale určite som si všimla zvýšenú energiu a celkovo lepšiu náladu. Tiež som vypozorovala, že sa mi lepšie spí. Som veľmi rada, že ide ľahko prehĺtať a nemajú žiadnu vôňu ani chuť. To je u mňa veľké plus. Nedráždia mi žalúdok, to je tiež plus.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Užívanie
  • Veľkosť balenia
  • Extrakt zo šípky

Výživový doplnok so železom a extraktom zo šípky je skvelým pomocníkom pre všetkých, ktorí potrebujú urobiť niečo dobré pre seba. Ja som ho vyskúšala z toho dôvodu, že som žena a železo nám v tele často chýba, sme teda unavené. Užívala som kapsule od prvého dňa, keď mi výrobok prišiel a po 14 dňoch užívania som zaznamenala rozdiel, cítila som sa lepšie. Vďaka chalátovej metóde sa produkt postupne vstrebáva niekoľko hodín. Kapsuly šli krásne zapiť vodou.jedna kapsula denne je tiež fajn.

Zobrazujem 401 - 420 zo 500 recenzií 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25