Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Vysoké hodnoty EPA+DHA
  • Ochraňuje bunky
  • Podporuje normálnu funkciu srdca
  • Podporuje zrak a vývoj mozgu aj u dojčiat
  • Bez zápachu
  • Bez rybej chuti
  • Veľké kapsule
  • Dávkovanie 2x denne

Beggs Omega-3, EPA+DHA má kvalitné zloženie a vysoký obsah omega-3 nenasýtených mastných kyselín. Odporúčaná denná dávka sú 2 kapsuly denne. Tablety sú pomerne veľké, ale mne osobne to neprekážalo. Páči sa mi celkový dizajn, koncept a myšlienka Beggs.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Davkovanie
  • Balenie
  • Zlozenie
  • Velkost tablety
  • Nic

S kapsulami Omega 3 od Beggs som celkovo veľmi spokojná... po pár dňoch používania som sa cítila menej vyčerpaná... páči sa mi, že dávkovanie je jednoduché a stačí užiť 2 kapsuly denne cca...obal je tiež dizajnovo pekný, sklenený čo sa teraz málo stretávam so skleneným balením takže palec hore... zloženie je tiež veľmi kvalitné... velkost tabliet je primeraná a lahko sa prehltaju, pri deťoch sa da tableta prepichnut a vytlacit tekuty obsah...cenovo veľmi dostupný a kvalitný produkt .. môžem len odporučiť a ja ho budem užívať aj naďalej

Rayzzer Energy & Brain Hacker 3x25 tabliet

Rayzzer Energy & Brain Hacker 3x25 tabliet

• dlhotrvajuca energia
  • lepsie sustredenie
  • kvalitnejsi spanok
  • cena oproti konkurencinym produktom

Uzivam nie len pred pracou, ale aj pred sportom. Pocas pracovneho dna uzivam hlavne po obede. Pred behom uzivam 30 minut. V kombinacii s proteinom, glutaminom a bcaa pocitujem lepsiu regeneraciu. Citelne lepsi spanok. Chut mi brutalne vyhovuje.

• energia
  • lepsia pamat
  • lepsie sustrednie

Uzivam pravidelne pred pracou. Chut nie je nic moc, da sa zvyknut. Odporucam.

Overený zákazník Testuj.to Miroslava

• Veľkosť kapsúl, príjemná vôňa
  • Chýba upozornenie na kolíziu s horčíkom

Produkt má celkom výhodné balenie 100 kapsúl, čo je vyhovujúce množstvo, v pomerne peknej nádobe. Kapsuly sa ľahko prehĺtajú, sú celkom malé. Užívam ich pomerne krátko, ale zaznamenala som zlepšenie krvácania pri menštruácii, čo je skvelé. Vďaka dobrej organickej forme oproti iným bežne dostupným doplnkom so železom nespôsobuje zápchu, čo je dobrá správa pre tehotné. Len odporúčam užívať s väčším časovým odstupom od horčíka, ktorého vstrebávanie blokuje (aspoň 3h). Za mňa veľká spokojnosť.

Overený zákazník Testuj.to Karolína

• jednoduché užívanie
  • žiadne tráviace ťažkosti po užití
  • vplyv na celkovú telesnú pohodu

Ako dojčiaca mamička mám zvýšené nároky na množstvo železa v tele, preto sa ho snažím telu dodávať aj pomocou kvalitných doplnkov. Užívanie Beggs Iron bisglycinate bolo veľmi jednoduché, proste som tabletku ráno nalačno zapila vodou. Táto forma železa mi nespôsobovala žiadne tráviace problémy ako to robia niektoré iné formy. Po niekoľkých dňoch užívania som vnímala zníženie únavy, ale všimla som si aj zmeny v menštruačnom cykle, menštruácia nie je bolestivá ani nadmerne silná. Celkovo môžem doplnok určite odporučiť.

Gynella Cystilab 40 g

Gynella Cystilab 40 g

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Príjemná chuť
  • Jednoduché používanie
  • praktické balenie

Vyskúšala som doplnok stravy Gynella Cystilab na posilnenie imunity močových ciest. Kvôli jej chuti ju užívam ako ranný nápoj a začala som ju užívať po tom, ako sa mi znížila imunita po antibiotikách. Příjemná chuťa som s ňou maximálne spokojná. Okrem sa ľahko užíva, má praktické balenie. Keď mi balenie dôjde, určite si ho kúpim znova.

Overený zákazník Testuj.to Nadežda

• Že sú želatínové
  • Ľahko sa prehĺtajú
  • Sú bez zápachu a chuti
  • Jednoduché dávkovanie
  • Vhodné ako pre rodičov tak aj deti od 6 rokov
  • Sú príliš veľké na prehltnutie deťmi
  • Dóza je príliš ťažká a pre deti nebezpečná

Omega-3 EPA+DHA
Priaznivo pôsobí na organizmus, dobre sa znáša, nedráždi žalúdok, tablety sú bez chuti a zápachu.
Pri užívaní týchto tabliet sa mi zvýšila tvorba materského mlieka a nemám pocit, že by nám v strave chýbali ryby omega to krásne doplní, všetci sme s týmto produktom spokojní, takže za nás ho odporúčame ako deťom, tak aj rodičom.

Overený zákazník Testuj.to Klára

• Pekné balenie
  • Po užití nie je cítiť v hrdle žiadnu pachuť oleja
  • Dosť veľké kapsule

Kapsuly mi pripadajú dosť veľké a ťažšie sa prehĺtajú. Pri iných Omega 3 kapsulách som po prehltnutí cítila nepríjemnú pachuť oleja v hrdle, ale pri týchto nie. Účinky som na sebe zatiaľ nezaznamenala, ale to môže byť spôsobené tým, že som kapsule neužívala úplne pravidelne každý deň.

• účinok stojí za to
  • sústredenie
  • uvoľnenie od stresu
  • energia

Overený zákazník Testuj.to Denisa

• veľkosť kapsuly
  • užívanie 1 kapsule denne
  • balenie

Doplnok stravy tejto značky som vyskúšal prvýkrát.
Od lekára mi bolo odporučené, aby som užívala prípravok so železom.
Užívam 1 kapsulu, 1 denne. Kapsuly sú akurát veľké, dobre sa prehĺtajú, pretože nie sú drsné.
Po mesačnom užívaní sa cítim menej unavená. Navyše tablety pomáhajú tvoriť červené krvinky, ktoré potrebujem

Šatavari kapsule Hormonálna rovnováha Organic India 60 kapsúl

Šatavari kapsule Hormonálna rovnováha Organic India 60 kapsúl

Overený zákazník AjurShop Lubica

Zakúpený v AjurShop

Veľmi dobre pomáha pri návaloch super výrobok

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• Vyrobené v ČR
  • Vysoká vstrebateľnosť
  • Obohatené o šípky
  • Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy
  • Vhodné pre vegetariánov a vegánov
  • Užívanie kedykoľvek počas dňa

Doplnok stravy Beggs Iron ma najprv príjemne prekvapil svojím obalom. Samotný výrobok musím pochváliť aj z toho dôvodu, že sa užíva jedna tableta denne a podľa výrobcu kedykoľvek počas dňa, čo je pohodlné. A teraz to najdôležitejšie - po pravidelnom užívaní mám po rozbore krvi opäť železo v norme, čo znamená, že aj vyčerpanie a únava je preč.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• Prírodný produkt
  • vegánsky
  • znateľný nárast energie
  • veľkosť kapsuly

S výrobkom som spokojná, cítim viac energie a vyhovuje mi, že neobsahuje žiadny lepok. Milujem ostružiny a čučoriedky, ktoré sú súčasťou kapsuly. Má vyšší obsah železa, čo je skvelé najmä počas tehotenstva a budem ho užívať aj po narodení bábätka. Kapsulu užívam popoludní, ráno na lačný žalúdok to moc nejde pretože mám citlivý žalúdok. Balenie je praktické, dobre sa otvára. S výrobkom som spokojná, nečakala som tak výraznú zmenu.

Overený zákazník Testuj.to Libuša

• balenie výrobku, dizajn

Veľmi podarené balenie výrobku, páči sa mi dizajn etikety a sklenená fľaša. Veľkosť tablety je tak akurát na prehltnutie pre dospelého človeka, ale neviem, či by ju prehltlo 3 ročné dieťa, pre ktoré sú vitamíny tiež vekovo určené. Zmeny na sebe nepozorujem, ale určite je vhodné raz za čas telu "niečo navyše" dopriať.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Štýlové balenie
  • Zloženie

S kapsulami beggs iron busglyciante 20 mg, rosehip extrcat som bola spokojná, podľa výsledku lekára mi zvýšili hladinu hemaglobínu. Balenie vyzerá veľmi zaujímavo, štýlovo. Zloženie oproti iným konkurenčným produktom vyzerá oveľa lepšie. Veľkosť kapsúl mi nerobí žiadny problém, dobre sa prehĺtajú.

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• Zložky
  • Vstrebateľnosť
  • Balenie, v ktorom doplnok prišiel

Doplnok stravy Beggs mi veľmi vyhovuje. Vyhovuje mi hlavne zložením, ktoré je prírodné, a tým, že je vo veľmi vstrebateľnej forme - bisglycinát, ktorý naozaj pomôže s problémami s nedostatkom železa. Čo konvenčné doplnky stravy nedokážu. Ak nemám dostatok železa zo stravy, rada siahnem po Beggs.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

• Veľkosť balenia
  • Bez chuti
  • Bez zápachu
  • Vhodné pre tehotné a dojčiace ženy
  • Vhodné pre deti
  • Gélové kapsuly
  • Veľkosť kapsúl

Kapsuly Beggs Omega-3 som užívala každý deň počas jedla 2 kapsuly. Trochu som sa zľakla veľkosti kapsúl, pretože neradi v rodine prehĺtame také veľké tabletky. Našťastie sa pohodlne prehĺtali, keď sa zapili dostatočným množstvom vody. Kapsuly nemajú žiadnu chuť ani zápach. Pri pravidelnom užívaní som pociťovala len trochu viac energie, asi by sa museli užívať dlhodobejšie.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Zakúpený v Testuj.to

• denná dávka v jednej tablete
  • vegán zloženie
  • vyrobené v ČR

Oceňujem prírodné a vegánske zloženie, aj to, že denná dávka je v jednej tablete. Trpím intoleranciou laktózy a nájsť doplnok stravy s vhodným zložením je pre mňa dôležité. Produkt užívam krátko, zatiaľ nevidím väčšie účinky, ale verím, že pravidelný príjem železa je prospešný.

Overený zákazník Testuj.to Viktória

• Nezanecháva zápach v ústach
  • Bez gluténu, laktózy a sóje
  • Zlepšuje pamäť a spánok
  • Veľkosť kapsúl

Rybí olej sa snažím do svojho jedálnička zaradiť niekoľkokrát ročne. Kapsuly od Beggs Omega 3 sú výborné tým, že po nich (na rozdiel od tekutého tuku) nemám v ústach nepríjemnú rybiu pachuť. Taktiež neobsahujú laktózu, glutén a sóju. Veľkosti zodpovedajú konkurenčným kapsulám. Vzhľadom na to, že potrebujem posilniť imunitu, užívam kapsule 3x denne, ale stačilo by aj 1x. Sklenené balenie obsahuje 90 želatínových kapsúl. Po takmer mesačnom užívaní sa mi zlepšila pamäť a lepšie spím. S účinkami som spokojná.

Zobrazujem 421 - 440 zo 500 recenzií 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25